Realitní tipař aneb vydělávejte na informacích

V dnešní uspěchané době, kdy se každý pohybuje na různých sociálních sítích, jsou i nadále nejvíce ceněnou komoditou informace. A díky tomu máte možnost si vydělat. Víte o někom, kdo prodává nemovitost? A hodí se Vám nějaká koruna navíc? Stačí nám jen předat kontakt na prodávajícího, a pokud vše klapne, odměníme Vás až 10 000 Kč. Pokud bude prodejní cena nemovitosti více než zajímavá, lze se dohodnout na individuální výši odměny.

Jak to funguje? Soused, kolega, kamarád či kdokoliv jiný bude chtít prodat nemovitost. Doporučte nás a zároveň nám sdělte svůj tip na prodej.  Po předání kontaktu oslovíme osobu, kterou nám doporučíte, a dohodneme se na zastupování při prodeji nemovitosti naší realitní kanceláří. Vám vystavíme doklad, kterým budeme garantovat domluvenou odměnu v případě prodeje nemovitosti prostřednictvím naší RK.

Pokud bude obchod úspěšný, vyplatíme Vám po realizaci prodeje odměnu.

Kolik si můžete vydělat? To záleží jen na Vás. Můžete se stát aktivním tipařem a vydělávat 10 000 Kč, 20 000 Kč i 50 000 Kč měsíčně za minimum práce. Stačí jen vědět kam se ozvat. Pokud se chcete dozvědět více nebo máte přímo tip tak nás můžete kontaktovat.

Je několik možností jak se s námi spojit. První možností je vyplnit kontaktní dotazník, který naleznete ZDE, napsat na e-mail: jaroslav.noska@re-max.cz nebo zavolejte na telefon +420 725 482 013.

Těšíme se na spolupráci s vámi!